Agata meble – nowy salon w Toruniu

agata meble salon w Toruniu

Salon Agata meble, został otworzony 8 października. Tym samym dołączył do sieci sklepów Agata z meblami i akcesoriami do aranżacji wnętrz. Obiekt przy ulicy Olsztyńskiej to 30. inwestycja marki w Polsce. Na otwarcie czekało wielu mieszkańców Torunia i okolic.

Otwarcie kolejnego Salonu Agata to jedna z ważniejszych inwestycji naszej firmy w bieżącym roku. Nowy obiekt w Toruniu to nasz 30. sklep w Polsce. Zainteresowanie mieszkańców Torunia i okolic podczas pierwszego weekendu działalności salonu jest potwierdzeniem, że jesteśmy marką godną zaufania, a produkty, które znajdują się w ofercie, dostosowane są do różnych potrzeb i gustów. Uważamy, że wybór miejsca był dobrą decyzją zarówno dla marki Agata, jak i dla mieszkańców – wpłynął także pozytywnie na lokalny rynek pracy

– zaznacza Przemysław Gurban, dyrektor operacyjny Agata S.A.

Klienci salonu mogą znaleźć w nim pomysły na aranżacje m.in. pokoju dziennego, jadalni, sypialni, kuchni oraz pokoju dziecięcego. Poza meblami, w ofercie marki znajduje się także szeroki wybór dodatków i akcesoriów do aranżacji wnętrz w różnych stylach, w tym m.in.: lampy, dywany i tekstylia, akcesoria do kuchni czy łazienki.

Agata S.A. to wiodący polski dystrybutor mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz. Obecnie sieć liczy 30 wielkopowierzchniowych salonów, firma rozwija także prężnie sklep internetowy. Wszystkie ze sklepów działają zgodnie z przyjętymi w kraju zasadami bezpieczeństwa i procedurami ostrożności związanymi z koronawirusem. Klienci podczas zakupów w salonie zobowiązani są do zasłaniania ust i nosa, noszenia rękawiczek jednorazowych lub stosowania środków do dezynfekcji rąk, a także do zachowania bezpiecznej odległości od innych osób.

źródło: agatameble.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *